Informacje kontaktowe

studio projektowe warszawa
studio projektowe warszawa mussi concept studio
warszawa studio projektowe

Mussi Concept Studio to studio projektowe, które działa kompleksowo na terenie Warszawy. Już od lat kreujemy przestrzenie domów i mieszkań na terenie Warszawy, ale również Poznania i ich okolic. Nasze realizacje obejmują zarówno mieszkania, apartamenty, domy, czy nawet biura. W naszych projektach i aranżacjach stawiamy przede wszystkim na estetykę i funkcjonalność wnętrz, ale nigdy nie zapominamy o tym, co jest najistotniejsze z punktu widzenia Klienta – a więc o odpowiadaniu na jego indywidualne potrzeby. Dowiedz się jak działamy, abyś miał pewność, że swoje mieszkanie, powierzchnię restauracji czy biuro powierzasz najlepszemu studiu projektowemu w Warszawie. Poznaj studio projektowe WarszawaMUSSI Concept Studio.

łazienka studio projektowe warszawa

Studio projektowe Warszawa – Dbamy o każdy detal

Każdy dobry projektant wnętrz powinien dać swoim Klientom pewność, że kompleksowa obsługa jest gwarancją wyjątkowego projektu i jego sprawnej realizacji. Z  Mussi Concept Studio również nie musisz martwić się szczegółami. Wszystkie informacje potrzebne do wykonania projektu zbierzemy sami, przygotujemy odpowiednią dokumentację do wykonania projektu oraz przedstawimy szczegółową i realistyczną wizualizację. W naszym projekcie ujęte będą wszystkie szczegóły i informacje, które potrzebne będą przy wykonaniu aranżacji przez ekipę budowlaną. Kompleksowe wykonanie projektu przez nasze studio projektowe w Warszawie da Ci idealny obraz tego, jak będzie wyglądać Twój dom, mieszkanie czy biuro po jego metamorfozie, zaczynając od ścian, mebli i przestrzeni, a kończąc na dodatkach i dekorach. W naszych projektach mamy realizację zakładów usługowych takich jak centra urody, zakłady fryzjerskie czy salony kosmetyczne.

Projektant wnętrz Poznań

Studio projektowe Warszawa – Kreujemy przestrzeń do życia

Praktyczność i funkcjonalność wykończenia mieszkań i domów w Warszawie, ale także poza nią, to cecha niezwykle ceniona przez Klientów. Niezależnie od tego, czy aranżowane przez nasze studio projektowe przestrzenie są ciasne czy przestronne – zawsze traktujemy je jako nowe inspirujące wyzwanie, które daje wiele dróg i możliwości do realizacji. Użyteczność przestrzeni do życia, jaką chcielibyśmy zaprojektować dla Ciebie będzie uwzględniała wszystkie potrzeby, możliwości i marzenia, jakie nam przedstawisz. Rozmowa jest dla nas najważniejsza podczas projektowania, ponieważ to domownicy będą korzystać z zaaranżowanych przestrzeni w życiu codziennym.

Projektant wnętrz Poznań

Studio projektowe Warszawa – Przestrzeń w Twoim stylu

Style wnętrzarskie to zagadnienie, które interesuje każdego, kto myśli o większych czy mniejszych zmianach w domu. W jakim stylu powinno być urządzone wnętrze? Odpowiedź jest tylko jedna! W takim, w którym Ty będziesz czuł się najlepiej. Nasze studio projektowe Warszawa ma ogromne doświadczenie i wiedzę w zakresie każdego ze stylów – to część naszego zawodu. Wiedzę na ich temat nieustannie pozyskujemy właśnie po to, aby dzielić się nią w projektach z naszymi Klientami. Do stylów projektowania zalicza się:

Art deco

Art deco to kwintesencja klasyki, elegancji i luksusu, jednak nie tak ostentacyjnego jak w przypadku stylu glamour i francuskiego. Aranżacje w stylu art deco są pochwałą klasyki i kultury, które dają o sobie znać dzięki detalom, a one w art deco odgrywają szczególnie ważną rolę.

warszawa studio projektowe styl art deco

Styl marynistyczny

Inaczej nazywany stylem Hampton. Ta druga nazwa wzięła się od miasteczka nieopodal Nowego Jorku – The Hamptons, które urzeka turystów niezwykłym nadmorskim klimatem. Wnętrza w stylu marynistycznym charakteryzują się harmonią, spokojem i ładem, ale także elementami inspirowanymi morzem.

Styl glamour

Hollywoodzkie życie gwiazd, przepych i elegancja – to pierwsze skojarzenia, jakie przychodzą nam do głowy w związku z glamour – i słusznie! Złocenia, luksus, kryształy i intensywne barwy inspirowane szlachetnymi kamieniami to cechy charakterystyczne dla tego stylu. Mimo bogactwa i luksusu, jaki symbolizuje styl glamour, obecnie jest on projektowany bez nadmiaru dekoracyjności, dzięki czemu nabiera nowoczesnego charakteru.

Styl francuski

Fenomen stylu francuskiego bierze się z łączenia w nim kilku epok – baroku, regencji i rokoko. Mimo że w aranżacjach w stylu francuskim bierze się ogrom inspiracji z poprzednich epok nie oznacza to, że mieszkania w stylu francuskim są staroświeckie. Dominują w nich zazwyczaj odcienie bieli, wysokie i wąskie okna, które wprowadzają światło na pikowane tapicerki, drewniane podłogi i niebanalne dekoracje. Mieszkania w stylu francuskim czasami są unowocześniane przez prostsze formy aby dopasować się do naszego rynku. Salon  tej formie będzie się nadawał do każdego mieszkania czy pojedynczych pomieszczeń takich jak salon

Wnętrza w stylu francuskim

Styl skandynawski

Krótkie dni i długie noce w Skandynawii determinują konieczność otaczania się jasnymi, przyjaznymi barwami przez mieszkańców Norwegii, Szwecji i Danii. Ocieplenie klimatu domu za ich pomocą jest równie mile widziane również w innych częściach świata, dlatego przyjemny charakter stylu skandynawskiego zyskał na popularności bez względu na lokalizację. Wnętrza w stylu skandynawskim są jasne, przyjazne i minimalistyczne. Dominuje w nich ciepłe drewno i wełna.

studio projektowe warszawa styl skandynawski

Styl bali

To styl, dzięki któremu możesz poczuć się we własnym domu jak na malowniczej, egzotycznej wyspie. Projekty wnętrz w stylu bali charakteryzują się naturalnymi materiałami, roślinami, stosowaniem rękodzieła i wykorzystaniem wszystkich materiałów w ekologiczny sposób.

Styl boho

To synonim twórczości i nonszalancji w architekturze wnętrz. Jest nieco podobny do stylu eklektycznego, w którym również panuje pełna swoboda doboru kolorów, materiałów i form. Styl boho jest bardzo fantazyjny, przez co w mniej udanych realizacjach może sprawić wrażenie chaosu. Jednak każdy dobry projektant wnętrz w tym chaosie znajdzie metodę, aby w subtelny sposób powiązać wszystkie elementy i stworzyć kontrolowane szaleństwo boho. Popularny stał się obecnie styl natura boho stosujący minimalizm w aranżowanym wnętrzu. 

Styl loftowy

Duże okna i przestronne przestrzenie, surowy, nieco fabryczny klimat – to charakteryzuje się w stylu loftowym. Często przy aranżacjach w stylu loft wykorzystuje się pierwotne elementy pomieszczenia, a więc surowe ściany, instalacje, czy belki konstrukcyjne jako element ozdobny. Jest to styl nowoczesny, jednak ma w sobie wiele z lat sześćdziesiątych. Idealnie nadaje się do aranżacji restauracji, biur, ale również domów czy mieszkań. Inaczej nazywany jest stylem industrialnym.

Projektant wnętrz Poznań

Studio projektowe Warszawa – Działamy dla Twojego komfortu

Dlatego we wszystkim, co robimy, fundamentem są Twoje potrzeby. Tworzymy przestrzenie, które wpisują się w kanon zawsze najmodniejszych trendów aranżacyjnych w branży architektonicznej, ale wiele inspiracji czerpiemy też z klasycznych, sprawdzonych rozwiązań, które swoją ponadczasowością zachwyciły już wiele pokoleń. Niezależnie od tego, jakie są Twoje upodobania stylistyczne – studio projektowe Mussi Concept Studio zrobi wszystko, abyś mógł czuć się komfortowo we wnętrzach swojego domu.

projektant studio warszawa

Studio projektowe Warszawa – Profesjonaliści

Jeśli zgłaszasz się do studia projektowego o pomoc przy aranżacji wnętrz, to znaczy, że pragniesz niebanalnych rozwiązań, przyjaznej i funkcjonalnej przestrzeni wokół siebie, która jednocześnie jest w pełni dopasowana do Twojej osobowości. Nasze studio projektowe Mussi Concept Studio jest gotowe odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Zawsze w obliczu nowych wyzwań stajemy na wysokości zadania, dzięki czemu nasi Klienci są zawsze zadowoleni z naszych realizacji. Pozwala nam na to wiele lat doświadczenia, dużo wykonanych projektów oraz nieustająca pasja, jaką wiążemy z naszą pracą. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do osób prywatnych, ale także do firm czy instytucji publicznych. Jeśli chcesz poznać gamę świeżych pomysłów dla wnętrz w Twoim domu, mieszkaniu czy biurze – zapraszamy do kontaktu.

Mussi Concept Studio
Mussi Concept Studio