Informacje kontaktowe

Projektowanie wnętrz Poznań

Projektowanie wnętrz Poznań | Wielkopolska - aranżacja i dekoracja

MUSSI Concept Studio– projektowanie wnętrz Poznań Warszawa – to pracownia zajmująca się tworzeniem ciekawych, zindywidualizowanych i niebanalnych projektów na terenie Poznania ale także w obrębie Poznania jak i całej Wielkopolski. Nasze usługi świadczymy także na terenie wielu innych miast szczególnie w Warszawie i Szczecinie oraz jeżeli Inwestor jest zainteresowany drogą on-line na terenie całej Polski. Nasze studio prowadzi biuro na ulicy Kokosowej 52 w Skórzewie (Poznań). Spotkania i prezentacje organizujemy we wskazanym przez Państwa miejscu. Chętnie spotykam się z Państwem, aby doprecyzować projekty do potrzeb klienta, dostosowanych w pełni do jego indywidualnych oczekiwań i wymagań.

 

Co jest celem projektów wnętrz w Poznaniu

Misją naszej pracy jest usatysfakcjonowanie nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego  przy realizacjach na terenie Poznania i wyborze opcji nadzoru autorskiego, często jesteśmy na tzw. placu budowy we wszystkich dzielnicach miasta dla przykładu: Jeżycach, Wildzie, Ogrodach, Sołaczu, Starym Mieście jak i bardziej odległych: Strzeszynie, Krzyżownikach, Osiedlu Kwiatowym czy Szczepankowie. Poznań to jedno z najszybciej rozrastających się miast w kraju, ze względu na duży udział wolnych działek oraz arenę licznych inwestycji deweloperskich. Świetne skomunikowanie z resztą miasta mieszkania na Grunwaldzie poszukiwane są najczęściej przez osoby pragnące na dłużej osiedlić się w Poznaniu i tam realizujemy obecnie dużo projektów wnętrz. Grunwald, Wilda i Jeżyce obecnie są popularne w  Poznaniu wśród studentów poszukujących lokali na wynajem i nasze studio projektowe podejmowało się projektów na tym obszarze właśnie jako mieszkania z tym przeznaczeniem. Nasze realizacje są także umiejscowione w Naramowicach, Ławicy oraz w pobliskiej Rokietnicy.  

 

Co może Państwu zaoferować architekt i projektant wnętrz z Poznania?

Autorskie projekty powstające w naszej pracowni nawiązują zawsze stylistyką do charakteru i historii budynku, w którym znajduje się dana realizacja, oraz do stylu życia i pracy inwestora. To rozwiązanie problemów, które narzuca konstrukcja oraz układ danej nieruchomości sprawiają nam najwięcej satysfakcji i pozwalają na wykorzystanie nieszablonowych, nietuzinkowych i ciekawych rozwiązań, których efekty są najbardziej widoczne w przypadku np. zabytkowych budynków. 

Jako projektanci wnętrz dbamy o wszystkie detale, dlatego na pierwszym spotkaniu głównie słuchamy i zadajemy pytania dotyczące tworzonego projektu. Dopiero posiadając szeroką wiedzę na temat gustu klienta, architekt wnętrz będzie mógł z dbałością stworzyć wymarzony projekt wnętrz. Ważne są dla nas wszystkie drobiazgi i szczegóły, takie jak nasz domownik kot i papuga czy ilość i wielkość zbioru książek. Biorąc pod uwagę nawet najmniejsze sugestie, będziemy w stanie stworzyć takie wnętrze, w którym będą się Państwo czuli komfortowo.  Pomogą w tym przygotowane przykładowe wizualizacje, próbki materiałów i dodatków, przykłady produktów, omówienie usługi, zakres serwisu firm partnerskich, przedstawienie palety prezentującej modną kolorystykę.

 

Kompleksowe projekty wnętrz Poznań

Nasze biuro projektowe wypracowało taki system projektowania wnętrz, który pozwala inwestorowi aktywnie współuczestniczyć w procesie tworzenia przestrzeni, a przede wszystkim sprawia, że klienci otrzymują wnętrze zgodne ze swoimi wyobrażeniami i oczekiwaniami. Chętnie podpowiadamy, które rozwiązania okazałyby się praktycznymi w danym wnętrzu, ale nigdy nie narzucamy się ze swoimi radami, chcąc realizować głównie pomysły naszych zleceniodawców.

Więcej na: Projektowanie wnętrz oraz Studio Projektowe Warszawa