Informacje kontaktowe

[ o nas ]

Projektant wnętrz Poznań i Warszawa

Podstawową filozofią naszego studia jest projektowanie wnętrz ponadczasowych, funkcjonalnych oraz wartościowych. Dobry projektant wnętrz powinien tworzyć indywidualne, kompleksowe i estetyczne rozwiązania dla swoich klientów poprzez szybką i sprawną organizacyjnie realizację projektów o unikalnym stylu i architekturze. Wszystko to w zgodzie z obowiązującymi trendami oraz materiałami dobrej jakości. Nawet jeśli nie masz gotowego szkicu w wyobraźni tego, czego chcesz – pomożemy Ci uzyskać efekt, o jakim marzyłeś – to nasz cel. 

Biuro projektowe Mussi Concept Studio cały czas się powiększa – pracujemy z ogromną pasją, zdobytą wiedzą i doświadczeniem, aby stale doskonalić nasze umiejętności i warsztat. Nasz cel to tak zaprojektować i wykonać wnętrze domu i mieszkania, aby użytkownik mógł skorzystać z wszystkich jego walorów. Zachęcamy klientów do kontaktu telefonicznego, także firmy branżowe chcące nawiązać bezpośrednią współpracę.

 

[ jak to działa ]

Etapy współpracy przy projektowaniu wnętrz

Aranżacja wnętrz „pod klucz”

MUSSI Concept studio  – to doświadczenie, udane projekty i realizacje w Poznaniu i Warszawie znajomość branży i materiałów. Realizujemy projekty jako Inwestor zastępczy, to opcja klientów ceniących swój czas lub mieszkających poza miejscem realizacji projektu. Studio przejmuje na siebie całą logistykę przedsięwzięcia (dotyczy sytuacji zatrudnienia ekip poleconych przez projektanta). Największą zaletą tego rozwiązania jest możliwość wprowadzenia się do wymarzonego wnętrza, zaprojektowanego wg Państwa oczekiwań, zaraz po zrealizowaniu wszelkich formalności.  

Indywidualne projekty mebli

Częścią składową kompleksowego projektu wnętrz jest projekt mebli na wymiar. Nasze Studio to oferuje a zastosowanie mebli tworzonych dla konkretnego mieszkania powoduje, że uwypuklamy wszystkie jego zalety lub kamuflujemy wady. Indywidualne podejście do jednostkowego mebla, dostosowanego zarówno do stylu wnętrza, jak i jego gabarytów, powoduje że małe mieszkania zyskują sporo dodatkowej przestrzeni i miejsc na przechowywanie. Meble autorskie przy aranżacji  wnętrz o dużej powierzchni nie tylko podnoszą jej prestiż, takie rozwiązanie pozwala nam uzyskać wyższą jakość i luksus indywidualnie zaprojektowanej inwestycji.

Sprawdzone ekipy remontowe

W naszej grupie firm wspierających realizację projektów wnętrz znajdują się fachowcy wykonujący: prace budowlane, elektrykę, hydraulikę, kładzenie płytek i podłóg, malowanie i sztukaterię ścienną, wysokiej  jakości meble, rolety i żaluzje, klimatyzację, systemy nagłośnia, drzwi i inne niezbędne.

Projekty wnętrz online

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku proponujemy współpracę bez względu na odległość. Wykorzystując dostępną, zaawansowaną technologię wykonujemy projekty poza naszymi siedzibami w Poznaniu i Warszawie dla klientów z całej Polski, jak i z zagranicy. Jeżeli Inwestor posiada dokładne i precyzyjne rysunki techniczne projektowanej przestrzeni, możemy całość przeprowadzić drogą mailową i prace wykonujemy on-line. W razie konieczności jedziemy na inwentaryzację. W tym schemacie współpracy rozmawiamy przez Skype’a, telefonicznie lub poprzez inną aplikację. Całą dokumentacja jest dostarczana w odpowiednich fazach projektu. Aby ułatwić oraz uporządkować współpracę, wprowadziliśmy autorskie rozwiązanie, czyli harmonogram współpracy. Przy pomocy tego narzędzia komunikujemy się bezproblemowo z Klientami w każdym zakątku świata, dbając o to, by zachować wysokie standardy jakości, a także by wykonać projekty on-line zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami.

[ jak to działa ]

Etapy współpracy przy projektowaniu wnętrz

Projektant wnętrz Poznań Warszawa
Rozpoznanie potrzeb

Pomożemy Państwu uzyskać wymarzony efekt.

Projektant wnętrz Poznań Warszawa
Ankieta preferencji klienta

Ustalimy i spełnimy Państwa potrzeby i oczekiwania.

Projektant wnętrz Poznań Warszawa
Inwentaryzacja i układ funkcjonalny

Analiza wnętrza jest podstawą każdej udanej realizacji.

Style wnętrz najczęściej wybierane przez inwestorów z Poznania | Projektowanie wnętrz Poznań Warszawa
Tworzenie koncepcji

Indywidualne i funkcjonalne rozwiązania dla naszych Klientów.

Projektant wnętrz Poznań
Projekt techniczny

Przygotujemy końcową szczegółową dokumentację

Projektant wnętrz Poznań
Nadzór inwestorski

Oszczędność czasu dla wymagających Klientów.

Projektowanie wnętrz w Warszawie i Poznaniu – konsultacje

Jeżeli macie Państwo do dyspozycji kilka mieszkań z różnym układem pomieszczeń zachęcamy do skorzystania z opcji konsultacji przed zakupem. Stojąc przed trudnym wyborem jednego lokalu warto zasięgnąć rady osoby doświadczonej w aranżacji wnętrz – architekta wnętrz z Warszawy czy z Poznania. Czasami wystarczy dla osoby z branży rzut oka, żeby wyodrębnić zarówno plusy i minusy proponowanego układu pomieszczeń. Takie konsultacje mogą być bardzo pomocne przy podjęciu ostatecznej decyzji. MUSSI Concept Studio  korzysta z dostępnych próbek, katalogów, a także prezentuje przykłady elementów wyposażenia na bieżąco zestawiając je i tworząc kolaż. Zachęcamy również do wspólnej konsultacji w salonach sprzedaży, np. salonie łazienkowym, sklepie meblowym czy sklepie w dodatkami do wnętrz.

 

Projekty przestrzeni biurowych

Oferta MUSSI Concept Studio sprawdzi się doskonale przy projekcie idealnego biura! Podczas wykonywania projektu biura każdorazowo dobieramy indywidualne rozwiązania w zależności od potrzeb, wymagań oraz charakteru firmy jaka ma korzystać z zaprojektowanej przestrzeni. Warto podkreślić, że dobrze zaprojektowane biuro to wizytówka firmy. Pracownicy z pewnością docenią funkcjonalne, ergonomiczne stanowiska pracy doskonale dopasowane do charakteru pracy, jak również przyjemną dla oka przestrzeń. W końcu w pracy spędzamy minimum 8 godzin dziennie oraz 5 dni w tygodniu!. Ponadto stylowo wykończone, eleganckie biuro stanowi znakomite narzędzie marketingowe wobec swoich klientów.  Ofertę projektu biur dedykujemy zarówno dla małych, jak i średnich czy dużych firm oraz korporacji.

[ PRACOWNIA MUSSI CONCEPT STUDIO ]

Poznaj nas

Monika Kiejnich

Monika Kiejnich

DYREKTOR DS PROJEKTÓW, ARCHITEKT WNĘTRZ
Natalia Kamińska

Natalia Kamińska

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY
[ referencje ]

Opinie naszych Klientów

"Gorąco polecam współpracę z Panią Lidią Musiał! Projekt finalany mieszkania zachwycił mnie i mojego partnera, przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Pani Lidia bardzo dokładnie przeanalizowała nasze potrzeby i wizję jak ma mieszkanie wyglądać oraz pomogła w podjęciu bardzo ważnych decyzji. Na naszej głowie nie było praktycznie nic, wszystkimi kwestiami zajmowała się Pani Lidia. Dzięki temu udało nam się uniknąć wiele stresu oraz nieprzemyślanych decyzji. Mogliśmy skupić się tylko na wyborze artykułów do mieszkania z katalogów przygotowanych przez Panią Lidię, które zawierały artykuły pasujące do zaakceptowanego przez nas projektu. Cały projekt mieszkania był perfekcyjny, łącznie z wyglądem jak i funkcjonalnością."
Opinie klinetów
Weronika Ostruszka
Klient Mussi Concept Studio
Nowoczesny design w kobiecym wydaniu. Z jednej strony delikatny i eteryczny, z drugiej zdecydowany i pewny siebie.
Projektanci wnętrz Poznań
Paulina Mikulska
Właścicielka marki Pozerki
"Dom to oglądanie księżyca wschodzącego nad szałwią i towarzystwo kogoś, kogo można przywołać do okna, żebyście obejrzeli to razem. Dom jest tam, gdzie tańczysz z innymi, a taniec to życie.” Stephen King, Dallas ’63. Ja taki mam dzięki profesjonalnemu podejściu Mussi. Projekt funkcjonalny przekonał nas, że fachowe oko jest tym, czego nam brakuje i pomoc projektanta wnętrz jest niezbędna.
Projektanci wnętrz Poznań
Agnieszka Lasocka
klient mussi concept studio