Informacje kontaktowe

PROJEKTANT:
Natalia Kamińska
LOKALIZACJA:
Poznań
Metraż:
71 m2
STYL:
Nowoczesny, elegancki
data:
2022

Nowoczesny apartament w Poznaniu o powierzchni 71 m2 zaprojektowany dla pary, która ceni sobie elegancję, wysokiej jakości materiały oraz funkcjonalność. Każdy pragnie przebywać w pomieszczeniach eleganckich, nowoczesnych i dający efekt świeżości dlatego zastosowano odpowiednie materiały i spójne kolory. MUSSI Concept Studio stawia na ponadczasowe wartości estetyczne takie jak czystość form i odpowiedni wybór materiałów. Każde wnętrze może stać się wyjątkową przestrzenią dzięki dbałości o detale i doświadczeniu jakie posiada architekt wnętrz.

[29m2]

salon z kuchnią

[5m2]

łazienka

[15m2]

SYPIALNIA

[10m2]

KORYTARZ

[13m2]

GABINET

Czystość formy, estetyzm i funkcjonalność

Życzeniem gospodarzy było, aby apartament był zaprojektowany w odcieniach szarości, graficie wraz z  elementami drewna. Szarości i grafity to barwy dla jednych monotonne , dla innych fascynujące w swojej prostocie. Ich zestawienie jest zarówno wyrafinowane jak i wymagające – z jednej strony tworzy w pomieszczeniu efekt elegancji, kreuje wrażenie nowoczesności i harmonii, z drugiej jest prawdziwym egzaminem z kreatywności. Taka kolorystyka wymaga dobrze zaprojektowanych mebli i przemyślanych aranżacji, dodaniem elementów uzupełniających, interesujących faktur. To dobry egzamin dla projektanta wnętrz.

Ważnym elementem każdego wnętrza jest dobrze zaprojektowana kuchnia. Gotowanie składa się z ciągle powtarzanych procesów, dlatego już na etapie planowania, warto przemyśleć jakie akcesoria będą nam potrzebne i gdzie powinniśmy je umieścić. Uwzględniono aspekty ergonomii tak aby podczas codziennych zadań zaoszczędzimy sporo czasu i skrócimy przebytą drogę,  rzeczywiście wszystko jest w zasięgu ręki.